خانه » در باره ما

در باره Runtianzhi
ShenZhen Runtianzhi Digital Equipment Co.,Ltd. یک شرکت تولیدکننده پرینتر در چین محسوب می شود. ما می توانیم انواع پرینترها را برای شما فراهم کنیم، مثلا پرینتر جوهر افشان، جت پرینتر، انواع چاپگر و غیره. پرینتر ما می توان روی مواد مختلف مانند کاغذ، PVC ، پارچه، پلاستیک، بترهای تبلیغاتی و شیشه چاپ کند.

ما تحقیقات زیادی انجام داده ایم تا در میان ساخت ماشین های پرینتر از مواد خام صرفه جویی کنیم. بر اثر آن ما هم می توانیم تا حد ممکن به قیمت پایین ماشین پرینتر را بفروشیم. شرکت ما در شهر شن ژین واقع است که یک شهر نزدیک به دریا و نسبتا پیشرفه در سراسر چین است، ما می توانیم از انواع روش حمل و نقل انتخاب کنیم. بنابرین هزینه شما برای خرید ماشین پرینتر کمتر می شود.

ویژگی های شرکت ما
برای تامین کیفیت بالا، ما به مواد خام برای ساخت ماشینهای پرینتر خیلی توجه و اهمیت می دهیم . گاهی اوقات شرکت ما کارمندان و مهندسان خود را برای ارتقای مهارت آموزش می کند. قبل از فروش ماشین، ما دوباره کیفیت آن را بررسی می کنیم. از این رو ما می توانیم صد در دصد تامین کنیم که تمامی ماشین های پرینتر ما با کیفیت بالا است. ماشینهای پرینتر ما دارای تصدیق نامه CE، UL، FCCاست و شرکت ما نیز دارای کواهینامه ISO9001:200 است.

ویژگی های پرینتر جوهر افشان ما
1. 8 تا 16 عدد پرینت هد کانیکا مینالتا (Konica Minolta print head)
2. 4 رنگ (CMYK) تا 8 رنگ (CMYK, LC, LM+W+V)
3. سرعت پرینت استاندارد: 125sqm/hr
4. بزرگترین عرض مواد چاپ: 5 متر
5. می توان روی انواع مواد چاپ و پرینت کند.
6. بزرگترین کلفتی پرینت به 5.10cm می رسد.
7. بزرگترین وضوح : 1440 x 1440 dpi

سرویس ما
ما به طور رایگان کارمندان شما را تربیت می کنیم .خوبی ماشین پرینتر برای یک سال تضمین می شود که در این یک سال برای تعمیر ما به طور رایگان قطعات ماشین را فراهم می کنیم .

بازارهای ما
قاره آسیا: فیلیپین، ویتنام، برمه، مالزی، تایوان، هنگ کنگ، اندونزی، کره، کامبوج، ژاپن، بنگال، تایلند، هند، ترکیه، عربستان سعودی، پاکستان، فلسطین، یمن، ترکمنستان، ازبکستان، سوریه، بحرین، اردن، ایران،امارات متحده عربی، اسرائیل، کویت؛

قاره اروپا: انگلستان، آلمان، ایتالیا، لهستان، اسپانیا، پرتغال، فرانسه، هلند، روسیه، روسیه سفید، اوکراین، مولداوی، بلغارستان، مجارستان، رومانی، اسلواکی، یونان، قبرس؛

قاره آمریکا: آمریکا، کانادا، برزیل، مکزیک، پرو، آرژانتین، سالوادور

قاره آفریقا: مصر، سودان، لبنان، آفریقای جنوبی، موزامبیک، تونس، نیجریه، لیبی

قاره اقیانوسیه: استرالیا

در صورتی که اطلاعات بیشتری بدانید، بفرمایید ادامه دهید وب سایت ما در Runtianzhi را نگاه کنید یا با ما تماس بگیرید.

پرینتر جوهر افشان